Zájezdy dle kategorie
Zájezdy u moře
Nejžádanější země
popis

Belgie - Okruh zeměmi Beneluxu

Belgie Od 4 740,- Kč
popis

Lido di Jesolo - Hotel Oceanic ***

Itálie Od 6 431,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Zájezdy u moře

Kompletní nabídku zájezdů u moře najdete zde

Pobyty u moře s výlety

Pobyty u moře s výlety jsou kombinací pobytových a poznávacích zájezdů.

Během těchto zájezdů do různách destinací si budete moci odpočinout u moře a také poznat turistické zajímavosti a krásná místa v okolí. Obvykle se střídají volné dny s možností relaxace u moře a výlety za poznáním daného regionu. Nejoblíbenějšími destinacemi této kategorie zájezdů jsou Itálie, Francie a španělská Andalusie, ale také třeba Chorvatsko a Turecko.

Největšímu zájmu v posledních letech se těší pobyty u moře s výlety na Sicílii a Sardinii, příznivci Francie určitě ocení zajímavě vytvořené zájezdy do Provence nebo na Korsiku

 

 


Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

Kdo by nechtěl poznat to nejkrásnější z jižního a středního Španělska a přitom si odpočinout u teplého moře na Costa del Sol?

 

Termín: 31.5.-13.6.2012

Cena: 14.590,- Kč

 


Přírodní krásy a kultura Mallorcy

Mnoho lidí si představuje Mallorcu jako klasickou destinaci pro relaxaci u moře. Ale Mallorca je zároveň ostrovem plným přírodních a kulturních krás, a proto je vhodná i pro pobyty s výlety.

Termíny: červen

Cena: od 15.390,- Kč

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?