Zájezdy dle kategorie
Zájezdy ČR
Nejžádanější země
popis

Biograd na Moru - Hotel Kornati ****

Chorvatsko Od 7 903,- Kč
popis

Biograd na Moru - Villa Vukicevic ***

Chorvatsko Od 2 712,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Zájezdy ČR

Kompletní nabídku zájezdů v České republice najdete zde

Zájezdy v České republice

Tyto autobusové poznávací zájezdy Vás zavedou na známá i méně známá místa v naší republice. Během některých dnů podniknete výlety také do zahraničí k našim nejbližším sousedům, například do Bavorska. Většina zájezdů je spojena s pohodovou pěší turistikou či procházkami přírodou.

 

Adršpašské skály, NP Stolové hory a Orlické hory

Tento zájezd je zaměřen především na krásnou přírodu pohraničí východních Čech. Jeden den Vás čeká výlet do sousedního Polska, do krásného ale poměrně nám neznámého NP Stolové hory.

Termín: 13.7. - 18.7.

Cena:  5.990,- Kč

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?