Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Ziano di Fiemme - Hotel Zanon ***

Itálie Od 6 100,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Andalusie s pobytem na Costa del Sol

Sevilla - Málaga - Granada - Córdoba Zájezd nám nabídne jedinečnou možnost spojení příjemného pobytu na plážích pobřeží Costa del Sol táhnoucích se od půvabné Málagy až k majestátným skalám Gibraltaru, s poznáním těch nejkrásnějších míst Andalusie. Uvidíme perly maurské architektury (UNESCO) – Sevillu, Córdobu a Granadu se slavnými maurskými paláci Alhambry. Po těchto výletech si odpočineme na plážích Costa del Sol, plných slunečního svitu, na své si mohou přijít i milovníci vodních sportů. Rytmy flamenca a kastanět, pochoutky tapas, slunce a moře – to je Andalusie.

Program

 1. Den: Odlet z Prahy do Málagy , transfer do hotelu v letovisku pobřeží Costa del Sol, ubytování v hotelu, večeře.
 2. Den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
 3. Den: Snídaně, odjezd na celodenní výlet do hlavního města Andalusie, kouzelné Sevilly . Prohlídka pohádkového královského Alcázaru, sídla maurských emírů, kastilských a později španělských králů – dokonalá ukázka mudéjarské architektury, mistrovské kombinace maurských stavebních technik a katolických symbolů. Projdeme se labyrintem židovské čtvrti Santa Cruz s půvabnými náměstíčky a patii ve stínu pomerančovníků. Obdivovat budeme jedinečnou sevillskou katedrálu, která ve svých rozlehlých prostorách ukrývá hrob Kryštofa Kolumba i nádherné oltáře ze stříbra a zlata dovezeného ze zámoří v dobách, kdy bylo Španělsko „zemí, nad kterou slunce nezapadalo“. Na celé město se pak podíváme z mohutné katedrální věře La Giralda. Ne náhodou z tohoto města pochází flamenco, býčí zápasy, Don Juan i ohnivá Carmen. Návrat do hotelu a večeře.
 4. Den: Snídaně, odjezd na polodenní návštěvu Málagy. Projdeme se proslavenou promenádou města, která nám připomene subtropickou zahradu. Jistě nás zaujme historický střed města s dominantou katedrály La Manquita, spleť uliček s pestrou nabídkou barů a bodeg. Ujít si nenecháme prohlídku muzea Pabla Picassa, vždyť Málaga je jeho rodným městem. Výlet pak završíme ochutnávkou proslaveného vína Málaga. Návrat do hotelu, odpočinek na plážích u moře, večeře.
 5. Den: Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Granady, poslední výspy maurské vlády na Pyrenejském poloostrově. V Granadě budeme obdivovat goticko-renesanční katedrálu s královskou kaplí, kde jsou pohřbeni nejslavnější španělští katoličtí králové Isabela Kastilská a Fernando Aragonský. Uličkami čtvrti Albaicín vystoupáme ke kostelu San Nicolás, z jehož terasy se nám naskytne úchvatný pohled na celý komplex paláce Alhambra s pevností Alcazába, zahradami Generalife a maurskými paláci. Tuto nádheru si samozřejmě nenecháme ujít a tak navštívíme slavný Lví dvůr, obklopený soukromými komnatami granadských emírů a nesmírně jemnými a propracovanými dekoracemi. Ze zahrad Generalife, jedinečné nádhery stvořené ze zeleně, vody a bělostí kamene se podíváme na celé město. Návrat do hotelu, večeře.
 6. Den: Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Córdoby, fascinujícího města, křižovatky kultury arabské, židovské a katolické. V době vrcholu arabské moci kolem roku 1000 n.l. byla Córdoba jedním z nejbohatších měst tehdejšího světa. Projdeme se po starém mostě přes řeku Guadalquivir, abychom navštívili nejznámější památku města córdobskou mešitu – La Mezquita. Je to jediná mešita, která se zachovala ze španělského středověku a patří k největším na světě. Vstoupíme dovnitř a jedinečné a nekonečné sloupoví s jemnou výzdobou nás zcela ohromí. Ani katolická moc si ji nedovolila zbořit a raději ji doplnila svojí stavební kulturou a tak nám naštěstí ponechala možnost této konfrontace, která se v tomto případě krásně doplnila. Dále se projdeme uličkami židovského města a poklonit se budeme moci památce filosofa Maimonida, prohlédneme si córdobskou synagogu. Na každém kroku nás budou provázet krásná patia a bílé uličky s květinovou výzdobou. Návrat do hotelu, večeře.
 7. Den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
 8. Den: Snídaně, pobyt u moře, transfer na letiště o odlet do ČR.

Ubytovnání

hotel *** - Ubytování v hotelu *** v některém z letovisek na Costa del Sol, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možnost zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Doprava

Letecky - Praha

Strava

Polopenze - Polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů.

Termíny

DatumDélkaCena od
9. 9. - 16. 9.8 dní25 990,- KčVíce o ceně
osoba25 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
 • služby českého průvodce
 • dopravu autokarem dle programu
 • transfer do/z hotelu
 • letištní taxy a poplatky
 • leteckou přepravu Praha Málaga Praha
 • 7 polopenzí
 • 7 ubytování

Cena nezahrnuje

 • vstupy do objektů při prohlídkách cca 80 EUR
 • Transfer v ČR Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec
 • jednolůžkový pokoj
 • záloha na vstup do Alhambry s rezervací (nutno objednat nejpozději 1 měsíc před odletem)
 • připojištění storno nadstandard
 • cestovní pojištění a proti stornu
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?