Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Kiten - Penzion GERGANA **+

Bulharsko Od 6 990,- Kč
popis

Skala - PORTO SKALA ***+

Řecko Od 21 151,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Privlaka - Sabunike - Apartmány Privlaka - Sabunike ***

Poloha: Sabunike je malá, ale známá osada, která je součástí letoviska Privlaka a je od jeho centra vzdálena asi 4 km, stejně tak 4 km je vzdálena od letoviska Nin. Zdejší ekologicky chráněná krajina bez hluku dopravy a průmyslu je výborným místem pro odpočinek a relaxaci. Naleznete zde jen několik obchůdků a cukrárnu, dále pak stánky s ovocem a zeleninou. Vzdálenost od moře : do 500 m od apartmánů. asi 4 000 Pláž: Písečná: vzdálená do 500 m od apartmánů. Po pravé straně letoviska se nachází Královnina pláž, která byla vybrána mezi 10 najkrásnějších pláží Chorvatska. Jedna z vyjímečností této pláže je největší ložisko léčivého bahna na Jadranu. Vybavení: Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa, parkování, možnost klimatizace za příplatek. Sport a zábava: Plážové a vodní sporty, cyklistika, procházky po malebném okolí. Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Národní park Kornati: park byl zřízen roku 1980, rozkládá se na 218 km2 a nachází se v něm na 89 ostrovů. Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit. Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod. Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

Ubytovnání

Apartmán - Kapacita : 2-lůžkové studio: 3 3-lůžkový apartmán: 3 4-lůžkový apartmán: 5 6-lůžkový apartmán: 2 Celekm osob: 47 Apartmány Privlaka - Sabunike nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 3 a 4-lůžkové apartmány typu BILO, 4-lůžkové apartmány typu TRILO a 6-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu studia a apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky. MONO 2 Obsazenost 2 osoby, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, balkonem nebo terasou. BILO 3 Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s 1 lůžkem, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa. BILO 4 Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa. TRILO 4 Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa. QUADRI 6 Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.

Doprava

Vlastní doprava

Strava

Vlastní - Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') ORDER BY cena' at line 1