Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Makarska - Hotel Dalmacija ***

Chorvatsko Od 5 690,- Kč
popis

Kassiopi - THEA **+

Řecko Od 8 720,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Thassos - Vila Nelly

Poloha: Nová vila (otevřena 2013) nacházející se přímo na oblázkové pláži v klidnější části letoviska Limenaria v těsné blízkosti studií Anastazia a hotelu Agali. Moderně zařízené ubytování a skvělá poloha uspokojí i náročnější klienty. V blízkosti vily jsou obchody, restaurace i bary. Pláž: Přímo na oblázkové pláži, lehátka a slunečníky za poplatek Vybavení: Příjemné venkovní posezení na terase, Wi-Fi zdarma Náš názor: Doporučujeme všem klientům pro perfektní polohu přímo na pláži a kvalitní ubytování Upozornění : Příplatky: jednolůžkový pokoj + 500,- Kč/noc, ** příplatek za odlet z Prahy + 800,- Kč/os. Poznámka : Cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy a základní poplatky včertně základního palivového příplatku, transfer z letiště do míta ubytování a zpět, 13/11/10/8x ubytování, stravu, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy

Ubytovnání

Vlastní - Zajištěno ve dvoulůžkových a třílůžkových studiích s vlastní, soc. zařízením (SWC), kuchyňkou a balkónem nebo terasou, klimatizace za příplatek 4,- Euro/den.

Doprava

Neuvedeno

Strava

Vlastní - Vlastní, nebo polopenze v hotelu Agali - snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z 24 jídel a 10 salátů! (každá večeře sestává z hlavního jídla, salátu a ovoce nebo dezertu)

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') ORDER BY cena' at line 1