Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Agios Stefanos - SPIROS A MARIA **+

Řecko Od 10 752,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Pohodové Dolomity 24.6.-29.6.2015 - turistika i RELAXACE v Alpách 2015, pro zájemce Via Ferraty

Pohodové Dolomity (St-Po) - 24.6.-29.6.2015 - turistika a RELAXACE v Alpách, pro zájemce Via Ferraty Poznejte s námi nejkrásnější partie Dolomit zapsaných na seznamu UNESCO. Můžete se zde kochat výhledy na malebné štíty Alp a užít si procházky i turistické túry v čisté alpské přírodě. Klientům doporučujeme vhodné sportovní vybavení (pevnou obuv), pro zájemce o jištěné cesty via ferraty lezeckou výstroj a ochrannou helmu. CK Kontakt si vyhrazuje právo změnit trasy, nebo změnit jejich pořadí s ohledem na momentální povětrnostní podmínky a charakter počasí. Turistické trasy jsou na turistické mapě Kompas č. 55 Cortina d´ Ampezzo.

Program

 1. Den: 24.6. (St): odjezd Praha st. metra Hradčanská v 6.00 hod., (Rakovník v 4.30 hod.), zastávka u jezera Mondsee, další zastávka ve starobylém městečku Rattenberg, zastávka ve Wattens – návštěva komplexu a prodejny Swarovski Kristalwelten – světelné efekty s krystaly, večer příjezd do hotelu, večeře, nocleh.
 2. Den: 25.6. (Čt): po snídani výlet k nedalekému symbolu Dolomit – Tre Cime di Lavaredo (Tři cíny), chata Auronzo Hűtte, dále okruh kolem masivu Tre Cime, cestou možné občerstvení a zastávky u horských chat, večeře, nocleh.
 3. Den: 26.6. (Pá): odjezd autobusem přes Cortinu d´Ampezzo k masivu Lagazuoi, výlet lanovkou do nadm. výšky 2.770 m, k vidění přehledné panorama Dolomit, přesun lanovkou nebo pěšky k nedalekému masivu Cinque Torri (prohlídka venkovního muzea 1. světové války), pro zájemce výstup na vrchol hory Nuvolau (2.574 m n.m). Na zpáteční cestě zastávka v Cortině, návrat do hotelu, večeře, nocleh.
 4. Den: 27.6. (So): po snídani lanovkou na Col de Varda od jezera Misurina (cca 500 m od hotelu) a dále pěšky nenáročnou cestou k chatě Citta dei Carpi, zpět lanovkou nebo sestup k jezeru Misurina, večeře, nocleh.
 5. Den: 28.6. (Ne): po snídani check-out (ukončení ubytování) a odjezd k masívu Monte Cristalo, dále lanovkou na vyhlídku (možnost vyzkoušet zajištěnou cestu via ferrata Ivana Dibona), dále pěšky kolem masivu Pomagagnon k chatě Ospitale. Odtud odjezd ve večerních hodinách do ČR.
 6. Den: 29.6. (Po): příjezd v časných ranních hodinách do Prahy.
  Další možnost k výběru: v blízkosti hotelu v okolí jezera Misurina možnost udělat si vlastní program procházek dle svých fyzických sil (výstup na nedalekou horu Monte Piana se zbytky opevnění z 1. světové války, procházky kolem jezera po alpských loukách směrem k jezeru Lago di Antorno, via ferrata).

Ubytovnání

hotel ** - Popis ubytování: hotel nedaleko jezera Misurina. Pokoje 2-4lůžkové s příslušenstvím, TV, společenská místnost, bar, stolní tenis, nedaleko hotelu obchody, restaurace, pizzerie.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
24. 6. - 29. 6.6 dní7 350,- KčVíce o ceně
Dospělá os. ve trojlůžkovém pokoji7 350,-
Dospělá os. ve dvoulůžkovém pokoji7 350,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • pojištění CK proti úpadku
 • doprava autobusem
 • služby průvodce CK
 • pobytová taxa
 • 4x ubytování ve dvou nebo třílůžkovém pokoji s polopenzí

Cena nezahrnuje

 • placeno na místě: poplatky za lanovky a placenou cestu k chatě Auronzo Hűtte cca 40 Euro, cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu 252 Kč/os./pobyt, příplatek za jednolůžkový pokoj 1000 Kč/pobyt.
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?