Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

To nejlepší z Kuby

Kuba Od 49 990,- Kč
popis

Agios Stefanos - SPIROS A MARIA **+

Řecko Od 10 752,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Plakias - NIKOS **

Poloha: vilka je obklopena pečlivě udržovanou prostornou zahradou s palmami. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka stojí nedaleko centra letoviska Plakias a zároveň v klidném prostředí stranou od místní komunikace. Vzdálenosti od pláže: cca 190 m. od centra letoviska Plakias: cca 350 m. Shrnutí : ubytování s prostornou zahradou v klidném prostředí a blízko pláže bude určitě vyhovovat i rodinám s dětmi.

Ubytovnání

Studia - Informace o ubytování : 2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Alianthos Beach) jednoduše vybavená dvoulůžková studia s prostornými balkóny jsou v přízemí, čtyřlůžkové apartmány jsou v prvním patře. Dva apartmány mají jednu ložnici a obývací kuchyň se dvěma lůžky a jeden apartmán má dvě malé ložnice a malou kuchyňku s posezením. Apartmány mají vždy zastíněné balkónky směřující do zeleně. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Ubytování je vzdušné a světlé.

Doprava

Letecky

Strava

Vlastní

Termíny

DatumDélkaCena od
3. 10. - 10. 10.8 dní9 001,- KčVíce o ceně
Osoba na pevném lůžku - Osoba 55+9 001,-
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+10 956,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: snídaně: 150 Kč/os./den
  • večeře: 280 Kč/den
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?