Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Korčula - Hotel Park ***

Chorvatsko Od 6 640,- Kč
popis

Glarus ***+

Bulharsko Od 16 396,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Plakias - LOFOS **+

Poloha: pečlive udržovaný hotel stojí na jižním svahu letoviska Plakias pár minut od centra. Na městskou pláž se dostanete velmi snadno. Cestu na pláž si můžete zkrátit po stezce, která vede okolo vilky Nikos. U domu je malá udržovaná zahrádka a bazén. Vzdálenosti od pláže: cca 250 m. od centra Plakias: cca 390 m. Shrnutí : velkou předností tohoto ubytování je okouzlující výhled na moře a na letovisko Plakias a pečlivý, přátelská servis majitelů.

Ubytovnání

hotel **+ - Informace o ubytování : 2 lůžka snídaně možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach) dvoulůžkové pokoje mají prostorné zastíněné balkóny s nádherným výhledem na moře a na Plakias. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, sprchou, WC, klimatizací (za příplatek), TV a telefonem. Hotel má prostornou recepci a terasu s výhledem na moře, kde se podává snídaně. Wi-Fi je v recepci.

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně - jednoduchá kontinentální snídaně je servírovaná na terase s krásným výhledem na moře.

Termíny

DatumDélkaCena od
4. 10. - 15. 10.12 dní12 146,- KčVíce o ceně
Osoba na pevném lůžku - Osoba 55+12 146,-
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+14 290,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Chania (Heraklion) - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: večeře: 280 Kč/den
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?