Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Kefalos - ANDREAS **+

Řecko Od 9 992,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Paleochora - LITHI **

Poloha: vilka leží na okraji městečka Paleochora v blízkosti oblázkové pláže, kde končí také pobřežní promenáda s tavernami a obchody. Je obklopena zelení a květinami. Oblázková pláž je prakticky za rohem a k písečné pláži se dostanete asi za 10 minut. Vzdálenosti od oblázkové pláže: cca 90 m. od písečné pláže: cca 450 m. od centra městečka Paleochora: cca 200 m. Shrnutí : vilka bude určitě vyhovovat milovníkům oblázkové pláže, která bývá oceněňována modrou vlajkou EU. Představuje dobrý standard za výhodnou cenu.

Ubytovnání

Studia - Informace o ubytování : 2 lůžka bez stravování dvoulůžková studia jsou ve zvýšeném přízemí. Prostorné balkóny studií směřují do zahrady nebo do zástavby městečka a poskytují dostatek soukromí. Studia jsou jednoduchá a dobře udržovaná. Mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC a klimatizaci (za příplatek). Majitelé bydlí v prvním patře.

Doprava

Letecky

Strava

Vlastní

Termíny

DatumDélkaCena od
4. 10. - 15. 10.12 dní10 956,- KčVíce o ceně
Osoba na pevném lůžku - Osoba 55+10 956,-
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+12 890,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?