Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Vily Elenite ****

Bulharsko Od 13 341,- Kč
popis

Murter - Maják Prišnjak ***

Chorvatsko Od 5 511,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Lefkos - GALINI **+

Poloha: vilka je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 2 minuty. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií. Vzdálenosti od pláže: cca 120 m. od centra Lefkos: cca 1 km. Shrnutí : ubytování s vynikající polohou, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Ubytovnání

Studia - Informace o ubytování : 2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan) jednopatrová vilka má prostorná studia v prvním patře a přízemí. Studia v přízemí mají dostatečně velké zastíněné balkóny a studia v prvním patře mají balkóny zastíněné pergolou s pnoucími rostlinami. Ze všech studií je krásný výhled na moře. Studia mají dvě lůžka a možnost přistýlky a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek).

Doprava

Letecky

Strava

Vlastní

Termíny

DatumDélkaCena od
29. 5. - 9. 6.12 dní12 317,- KčVíce o ceně
Dospělý na pevném lůžku - Osoba 55+14 490,-Last minute!
Dospělý na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+14 490,-Last minute!
9. 6. - 19. 6.11 dní12 826,- KčVíce o ceně
Dospělý na pevném lůžku - Osoba 55+12 826,-
Dospělý na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+15 090,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: snídaně: 170 Kč/den
  • večeře: 350 Kč/den
  • klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě)
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?