Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Lardos - Lothiariki - EL VITA ***

Poloha: apartmánový hotel má celkem tři budovy, které jsou postaveny v zahradě na oploceném pozemku. Uprostřed zahrady je nádherný bazén s dětským brouzdalištěm. Hotel je bezprostředně u krásné široké písčito-oblázkové pláže (možnost pronájmu lehátek a slunečníků). Centrum letoviska Lothiariki s množstvím obchodů a taveren je vzdáleno cca 3 min. chůze. Vzdálenosti od pláže: cca 30 m. od centra Lothiariki: cca 150 m. Shrnutí : ubytování s krásným bazénem v bezprostřední blízkosti pláže a s možností stravování je jednou z nejlepších možností v Lothiariki.

Ubytovnání

Studia - Informace o ubytování : 2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (v hotelu) dvoulůžková studia s přistýlkou jsou v prvním, druhém nebo třetím patře. Jsou vybavena manželským lůžkem a dalším lůžkem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), dále sprchou nebo vanou, WC, a klimatizací (za příplatek). Prostorné balkóny směřují k moři nebo k bazénu a mají částečný výhled na moře. Dětská postýlka je na vyžádání.

Doprava

Letecky

Strava

Vlastní - v baru u pláže si na zastřešené terase můžete dát snídani či další občerstvení (za příplatek).

Termíny

DatumDélkaCena od
4. 6. - 11. 6.8 dní11 512,- KčVíce o ceně
Dítě 2-15 let na přistýlce7 990,-
Osoba na přistýlce9 990,-
Osoba na pevném lůžku - Osoba 55+14 390,-Last minute!
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+14 390,-Last minute!
1. 10. - 9. 10.9 dní11 512,- KčVíce o ceně
Dítě 2-15 let na přistýlce7 990,-
Osoba na přistýlce9 990,-
Osoba na pevném lůžku - Osoba 55+14 390,-Last minute!
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+14 390,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • klimatizace: cca 60 EUR/týden (platba na místě)
  • Cena nezahrnuje-příplatky: snídaně: 120 Kč/osoba/den, dítě do 12 let: 80 Kč/den
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?