Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Zakynthos - Studia PICCADILY

Řecko Od 11 990,- Kč
popis

Level ***

Bulharsko Od 9 781,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Agios Stefanos - SPIROS A MARIA **+

Poloha: apartmánový hotel se třemi budovami a bazénem se nalézá velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos v severní části letoviska. Na písečnou pláž se dostanete za pár minut po místní komunikaci a pak po chodníčku okolo vilky Paralia I. V jedné budově hotelu je recepce, restaurace a bar, v dalších budovách jsou studia. Vzdálenosti od pláže Agios Stefanos: cca 30 m od centra Agios Stefanos: cca 150 m Shrnutí : největší předností domu je výborná poloha, velmi rychlá dostupnost krásné písečné pláže a přívětivý přístup celé rodiny k hostům. Poskytování komplexních služeb je další předností tohoto hotelu.

Ubytovnání

Studia - Informace o ubytování : 2-3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří (taverna Spiros a Maria) studia jsou v prvním patře nebo přízemí. Všechna studia směřují k moři. Ze zastíněných balkónů studií v prvním patře je výhled na moře a ze studií v přízemí je výhled do zahrady. V prvním patře jsou studia se třetím lůžkem (rozkládací gauč pro dítě do 12 let). Prostorná studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), fénem, trezorem a TV. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). U hotelu je bazén, dětské brouzdaliště, rodinná restaurace a bar, kde je Wi-Fi.

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně - jídlo se podává na zastřešené terase poblíž bazénu. Mírně rozšířená kontinentální snídaně je zahrnutá v ceně. Doporučujeme připlatit večeře (2 chody a salát pro 2 osoby).

Termíny

DatumDélkaCena od
7. 6. - 14. 6.8 dní10 752,- KčVíce o ceně
Dospělý na pevném lůžku - Osoba 55+10 752,-
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+13 690,-Last minute!
20. 9. - 27. 9.8 dní10 752,- KčVíce o ceně
Dospělý na pevném lůžku - Osoba 55+10 752,-
Osoba na pevném lůžku - Doprovod osoby 55+13 190,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery,
  • 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: 1lůžkové studio: 400 Kč/noc
  • večeře: 290Kč/den
  • klimatizace: studio cca 5 EUR/den (platba na místě)
  • dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?