Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Parga - ELPIDA **+

Řecko Od 10 479,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Pobyt pod Alpami - Itálie - Relaxace a pohoda v Jižním Tyroslku - Brenner brána Dolomit

Novinka roku 2015 nás zavede do neprávem opomíněného kraje mezi Alpami a Dolomity k historickému městečku Sterzing. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu s jedinečným Sterzingem, nádhernými výhledy z vršků Alp na italský národní park Texelgruppe či rakouské Ötztalské Alpy, kam se můžeme vyvést místními lanovkami. Poznáme i nejhezčí soutěsku této oblasti a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v excelentním **** hotelu, který nabízí ubytování v krásných pokojích, snídaně je tu podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Kuchař tohoto vyhlášeného hotelu pro nás připraví i 1 x pasta bufet, 1 x tyrolský večer a 1 x galavečer. Oceníte určitě i vlastní relaxační zónu s krytým bazénem a saunou. Poznámka : Dětské slevy platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.

Program

  1. Den: odjezd z ČR do Itálie.
  2. Den: příjezd do STERZINGU (945 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odjezd busem do STANGE (970 m), soutěskou GILFENKLAMM vystoupáme až do výšky 1 150 m k restauraci JAUFENSTEG a polní cestou zpět do údolí a podél řeky se vrátíme zpět do hotelu, večeře pasta bufet.
  3. Den: snídaně, odjezd busem do BICHLU (1 270 m), výjezd kabinkovou lanovkou k chatě WALD HÜTTE (1 860 m), nádherné výhledy na Zillertálské Alpy, poté k jezeru RINNERSEE (1 890 m), okruhem přes chatu KALCHERALM (1 840 m) a pod zimní lanovkou zpět k horní stanici kabinkové lanovky. Sjezd dolů a všichni busem na hotel, večeře.
  4. Den: snídaně, odjezd busem do MAIBADU (960 m), výjezd kabinkovou lanovkou a sedačkovou lanovkou až do výšky 2 100 m. Krátký výstup na ROSSKOPF (2 189 m), potom po cestě č.24 k chatě VALLMINGALM (1 814 m) a kolem jezera KASTELLACKE (1 895 m) k horní stanici kabinkové lanovky (1 862 m), sjezd do údolí. Všichni odjezd na hotel a tyrolská večeře
  5. Den: snídaně, dopoledne pěšky do městečka STERZING - nádherné měšťanské domy, obchody a hostince s arkýři a schodišťovými štíty. K pozoruhodnostem města patří taktéž hodinová věž z 15.století, Multschermuseum s pozdně gotickým křídlovým oltářem od sochaře a malíře Hanse Multschera z roku 1459, či pozdně gotická radnice. Odpoledne relaxace v hotelovém bazénu a relaxační zóně. Večeře.
  6. Den: snídaně, odjezd busem do LADURSU, výjezd sedačkovou lanovkou k chatě LADURNER HÜTTE (1 724 m), cestou LADURNER RUNDWEG kolem jezera Ladurnersee a kolem chaty Edelwiesshütte zpět k horní stanici sedačkové lanovky, sjezd do údolí a busem do Innerpflerschu. Všichni odjezd do hotelu, galavečer.
  7. Den: snídaně, odjezd do ČR s večerním příjezdem .

Ubytovnání

Hotel - Ubytováni jsme v excelentním **** hotelu, který nabízí ubytování v krásných pokojích. Oceníte určitě i vlastní relaxační zónu s krytým bazénem a saunou.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze - snídaně je tu podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Kuchař tohoto vyhlášeného hotelu pro nás připraví i 1 x pasta bufet, 1 x tyrolský večer a 1 x galavečer.

Termíny

DatumDélkaCena od
4. 7. - 10. 7.7 dní12 490,- KčVíce o ceně
pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu (B)210,-
dítě 0 - 6 let9 490,-
dítě 7 - 14 let10 990,-
dospělý12 490,-
4. 7. - 10. 7.7 dní12 490,- KčVíce o ceně
pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu (B)210,-
dítě 0 - 6 let9 490,-
dítě 7 - 14 let10 990,-
dospělý12 490,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh, 6x snídaně, 2x večeře, 1x pasta bufet, 1 x galavečeře a 1 x tyrolská večeře, použití relaxační zóny s bazénem, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 210Kč
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?