Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Rab - International hotel ***

Chorvatsko Od 13 005,- Kč
popis

Transsibiřská magistrála

Rusko Od 153 390,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Britská Kolumbie - perla západní Kanady

• Whistler • Nanaimo • Tofino • Victoria • Butchart Gardens • Vancouver Min. počet účastníků : 15.

Program

 1. Den: odlet z Prahy. Přílet do Vancouveru , transfer do hotelu,dle letového  řádu individuální volno,  ubytování a nocleh.
 2. Den: snídaně. Vancouver je největší město v západní Kanadě s nejmírnějším podnebím. Je obklopeno vodou ze tří stran a rozkládá se v blízkosti horského hřebenu Coast Mountain. Nabízí nádhernou zeleň Butchartových zahrad, vína z údolí Okanagan, italskou a čínskou čtvrť. Prohlídka s průvodcem. Nocleh.
 3. Den: snídaně, celodenní návštěva nejkrásnějšího parku ve Vancouveru - Stanley parku. Je to největší městský park v Kanadě a třetí největší v Severní Americe, který ročně přivítá více než 8 miliónů návštevníků. Nocleh.
 4. Den: snídaně. Individuální volno, možnost nákupů nebo návštěvy Galerie Umění, Vancouver muzea nebo Veřejné knihovny s náměstím. Nocleh.
 5. Den: snídaně, návštěva rybího trhu na ostrově Granville, místo je vyhlášeným odpočinkovým místem,  krátká procházka a odpočinek na pláži False Creek, lodní projížďka do Hadenn parku, během plavby budeme obdivovat panorama Vancouveru s úžasnými výhledy do hor. Individuální volno, návrat do hotelu. Nocleh.
 6. Den: snídaně. Den začne vyhlídkovou jízdou do oblasti Whistler, zastávka v přístavu Horseshoe bay. Oblast Whistler je populární letní a zimní destinací, nabízející možnosti nákupů, restaurací, venkovních aktivit apod. Nocleh.
 7. Den: celodenní pobyt ve Whistleru. Možnost výletů lanovkami se zastávkami za dobrodružstvím u krásné zátoky Fitzsimmons. Mezi další aktivity patří projížďka kánoí s průvodcem. Někteří dají přednost procházce s průvodcem do okolí přes mohutné mýtní porosty West Coastu, kde se setkáte s různorodými rostlinami, zvířaty aj. Nocleh.
 8. Den: snídaně. Ráno cesta po pobřeží přes terén vyřezaný z ledovců a broušený strmými fjordy. Plavba lodí přes úžinu George na ostrov Vancouver . Příjezd do Nanaimo a pokračování cesty přes starověké deštné lesy a parky do Tofina na západním pobřeží ostrova. Nocleh.
 9. Den: snídaně. Návštěva idylické rybářské vesnice na pobřeží Pacifiku, která je oblíbeným útočištěm umělců a dobrodruhů. Ve městě Tofino najdete malý, ale pěkný výběr  obchůdků, galerií, rybářských hospůdek, barů apod. Ve městě a okolí je možné pozorovat divokou zvěř a vy se vydáte na zajímavou plavbu na lodi Zodiak k pozorování medvědů. Poplujete podél pobřeží, políčíte si na místní černé medvědy a budete pozorovat tato nádherná zvířata v akci. Tato atrakce patří opravdu mezi nezapomenutelné zážitky! Nocleh.
 10. Den: snídaně. Odjezd z Tofina zpátky na východní pobřeží ostrova Vancouver. Cesta po pobřeží do Viktorie vede přes zvláštní přímořská města. Příjezd do Victorie  – hlavního města Britské Kolumbie. Toto krásné město fascinuje svým námořním dědictvím a koloniálním stylem. Návštěva Milnerských zahrad a Woodland s různorodou flórou a místními porosty. Odpoledne se vydáte na prohlídku Merridalské moštárny, kde posléze ochutnáte výtečný jablečný mošt. Nocleh.
 11. Den: snídaně. Prohlídka Victorie, kde budete moci obdivovat šarm a krádu tohoto města,  k vidění bude Provinciální parlament, krásný přístav Inner Harbour, parky a známý Empress Hotel a jiné krásy tohoto města. Výlet lodí, při kterém budete moci pozorovat kosatky, plejtváky, delfíny, šedé velryby, pobřežní tuleně a další mořský život během této úžasné 50–80 km dlouhé plavby. Během plavby vám bude podán výklad od kvalifikovaného biologa.
 12. Den: snídaně. Dopoledne navštívíte Butchart Gardens – zahrady, které v roce 1904 založily sestry Butchartovy. V členitém terénu jsou zasazeny miliony květin – begónie, hortensie, astry, růže a tisíce letniček – verben, nestařců a violek nejrůznějších barev a vůní. Poté se nalodíte na příjemnou plavbu přes region Gulfských ostrovů. Návrat do Vancouveru. Volný program ve Vancouveru. Nocleh.
 13. Den: snídaně. Individuální program, dle letového řádu  transfer na letiště a odlet do ČR.
 14. Den: přílet do Prahy.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
14. 8. - 27. 8.14 dní69 990,- KčVíce o ceně
P340 - pojištění léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavaz340,-
P921 - pojištění léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavaz920,-
P1400 - pojištění léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zava1 400,-
Dospělý ve 2lůžkovém pokoji se snídaní - 2lůžkový 69 990,-
14. 8. - 27. 8.14 dní69 990,- KčVíce o ceně
P340 - pojištění léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavaz340,-
P921 - pojištění léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavaz920,-
P1400 - pojištění léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zava1 400,-
Příplatek - 1lůžkový pokoj19 490,-
3.osoba na přistýlce se snídaní - 2lůžkový pokoj -69 990,-
Dospělý ve 2lůžkovém pokoji se snídaní - 2lůžkový 69 990,-
Dospělý ve 2lůžkovém pokoji se snídaní - 1lůžkový 69 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • služby česky hovořícího průvodce po celou dobu zájezdu
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb
 • plavbu na ostrově Victoria a ve Vancouveru
 • vstup do Stanley parku
 • 12 nocí v kvalitních hotelech se snídaní
 • dopravu klimatizovaným autokarem
 • leteckou přepravu Praha–Vancouver–Praha (s možným přestupem)

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj (19 490 Kč)
 • komplexní pojištění
 • stravování a spropitné
 • komplexní pojištění - viz katalog str. 11
 • pojištění léčebných výloh
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?