Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Vodice - Villa Kruno ***

Chorvatsko Od 2 202,- Kč
popis

Kefalos - ANDREAS **+

Řecko Od 9 992,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Island - Sedm divů Islandu

Program

  1. Den: podle termínu odlet z Německa (7. 7. svoz na letiště z ČR je zajištěn) nebo z Prahy (15. 8.). Dovolená na Islandu začne příletem na letiště KEFLAVÍK, kde přistaneme v nočních hodinách. Transfer na nocleh.
  2. Den: cestou po jižním pobřeží zahlédneme v dáli zasněžený vrcholek sopky Hekla a pod světoznámou sopkou EYJAFJALLAJÖKULL se projdeme u vodopádu SELJALANDSFOSS, kde se dá vstoupit za jeho vodní stěnu. V soutěsce uvidíme další vodopád GLJÚFRAFOSS a do třetice uskutečníme krátkou vycházku podél kaskády vodopádů na řece SKÓGÁ poblíž monumentálního šedesátimetrového vodopádu SKÓGAFOSS. Na nejjižnějším mysu Islandu DYRHÓLAEY budeme obdivovat skalní bránu a u městečka Vík vstoupíme na černou sopečnou pláž s čedičovou jeskyní. Na zpáteční cestě se zastavíme u splazu ledovce SÓLHEIMAJÖKULL.
  3. Den: dnes se vydáme do islandského vnitrozemí, do turisticky atraktivní geotermální oblasti LANDMANNALAUGAR. Jedná se o pohádkově barevnou oblast uprostřed divokých hor. Díky svěží barevnosti se Landmannalaugaru přezdívá "duhové hory". Z turistického střediska, které leží v srdci oblasti na pokraji lávového pole, se návštěvníkům nabízí pestrá paleta pěších výletů různé obtížnosti. Místním unikátem, který každoročně přitahuje nejen zahraniční turisty, ale i samotné Islanďany, je možnost koupele a dobití energie po náročných i lehčích túrách v přírodní laguně s termální vodou, která vzniká soutokem horké a chladnější říčky.
  4. Den: dopoledne budeme mít možnost se zúčastnit plavby za pozorováním velryb. Odpoledne je na programu prohlídka hlavního města Islandu REYKJAVÍKU. Uvidíme radnici, parlament, moderní kostel Hallgrímskirkja a vodojem Perlan. Dovolená na Islandu skončí večerním koupáním v unikátních termálních lázních MODRÁ LAGUNA.
  5. Den: v termínu od 15.8.: ráno odlet do Prahy, přílet ve večerních hodinách. V termínu od 7. 7.: výlet na vulkanické VESTMANNSKÉ OSTROVY (lodní jízdenka je zahrnuta v ceně zájezdu), odlet do Německa kolem půlnoci.
  6. Den: pouze v termínu od 7.7.: ráno přílet do Německa a transfer do ČR.

Ubytovnání

Chata - ubytování v chatkách KOMFORT (2lůžkové pokoje vč. lůžkovin s WC/ sprchou)

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně - snídaně.

Termíny

DatumDélkaCena od
7. 7. - 13. 7.7 dní31 900,- KčVíce o ceně
příplatek za neobsazené lůžko2 000,-
příplatek za 1 lůžkový pokoj2 000,-
4x večeře3 400,-
dospělá osoba31 900,-
15. 8. - 20. 8.6 dní37 900,- KčVíce o ceně
příplatek za neobsazené lůžko2 000,-
příplatek za 1 lůžkový pokoj2 000,-
4x večeře3 400,-
dospělá osoba37 900,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenka vč. let. tax (termín od 7. 7. z Německa ve výši 11 000 Kč, termín od 15. 8. z Prahy), autobus/mikrobus dle velikosti skupiny, doprava na/z letiště (jen u letu z Německa), 5x ubytování v chatkách KOMFORT (ve 2lůžkových pokojích vč. lůžkovin, s WC/ sprchou) se snídaní, loď na Vestmannské ostrovy a zpět (pouze u termínu od 7. 7.), vedoucí zájezdu, 1x koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu

Cena nezahrnuje

  • 4x večeře o dvou chodech 3 400 Kč
  • vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?