Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Ajman - Ajman Kempinski *****

Spojené arabské emiráty Od 27 990,- Kč
popis

Agios Stefanos - PARALIA II **

Řecko Od 9 651,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Island s dobrou partou

Severská příroda Islandu patří k tomu nejzajímavějšímu, co můžete na cestách po světě vidět. Geologicky mladý ostrov ohromuje návštěvníky aktivní vulkanickou činností, výrony par a plynů, lávovými poli a tryskajícími gejzíry. Největší evropské ledovce i neuvěřitelné množství mohutných vodopádů dotváří pověst Islandu jako "země ohně a ledu". Všudypřítomnou geotermální energii se zdejší obyvatelé naučili výborně využívat, takže téměř každé městečko má termální bazén. Díky poloze blízko severního polárního kruhu v létě skoro vůbec nepřichází tma. Dříve velmi drahá země se po ekonomické krizi a pádu zdejší měny navíc stala pro cestování mnohem výhodnější. Nezbývá než toho využít. Poznámka : Odjezd transferu na letiště do Německa je z Prahy a Hradce Králové (stejně tak i zpáteční cesta je do Prahy a Hradce Králové).

Program

 1. Den: dopoledne odjezd z ČR, přejezd na letiště do Berlína, večer odlet, v noci přílet na Island a ubytování v kempu.
 2. Den: gejzír STROKKUR chrlící každých několik minut horkou vodu do výše 20 metrů (blízký Velký Geysir dal název všem gejzírům světa), možná nejkrásnější islandský vodopád GULLFOSS padající do hlubokého kaňonu.
 3. Den: krátký výšlap na vyhlídkový vrcholek Blahnúkur (945 m) v duhových horách Landmannalaugar, přesun do Skógaru se zastávkou u vodopádu SELJALANDSFOSS.
 4. Den: ptačí útesy a skalní brána na mysu DYRHÓLAEY, pláže s černým pískem, skalní jehly REYNISDRANGAR, osada VÍK, čedičová "kostelní dlažba" u vesnice KIRKJUBAJARKLAUSTUR.
 5. Den: turistika v národním parku SKAFTAFELL pod největším evropským ledovcem VATNAJÖKULL (alternativně možnost výpravy na ledovec s místní CK - cca 40 EUR).
 6. Den: jezero JÖKULLSÁRLÓN s plovoucími ledovými krami - fakultativně lodní výlet obojživelným člunem, oblast Východních fjordů: rybářská vesnička DJÚPIVOGUR s typickými červenými domky.
 7. Den: výstup na sopečný kráter HVERFJALL, sirné vývěry (solfatary) NÁMAFJALL, sopka KRAFLA - oblast aktivních vulkánů a geotermálních polí, kráter VÍTI, fumaroly LEIRHNJÚKUR.
 8. Den: vodopád GODAFOSS, město AKUREYRI s botanickou zahradou, skanzen GLAUMBAR s drnovými statky.
 9. Den: prohlídka hlavního města Islandu REYKJAVÍKU (obrovský kostel Hallgrímskirkja, čedičová budova parlamentu, radnice na břehu jezera Tjörnin, vila Höfdi, v níž se setkali Reagan a Gorbačov), koupání v MODRÉ LAGUNĚ - geotermální lázně s mléčně modravou vodou a léčivým křemičitým bahnem v sousedství futuristické geotermální elektrárny Svartsengi, pozdě večer odjezd na letiště do Keflavíku, noční let.
 10. Den: přílet do Berlína v brzkých ranních hodinách, z letiště autobusem do ČR.

Ubytovnání

Vlastní stany - vlastní stan

Doprava

Letecky

Strava

Vlastní - vlastní strava

Termíny

DatumDélkaCena od
18. 7. - 2. 8.16 dní32 400,- KčVíce o ceně
pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 25592,-
dospělý32 400,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • letenka včetně let. tax a poplatků cca 12 000 Kč, doprava pronajatým autobusem na Islandu, autobusová doprava z ČR na letiště v Německu, 14x ubytování v kempu ve vlastním stanu (kromě placených sprch), vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 25 000 Kč za 592 Kč
 • vstupy do památkových objektů a do Modré laguny, fakultativní lodní výlety za velrybami (cca 50 EUR) a mezi ledové kry jezera Jökullsárlón (cca 25 EUR), stravování a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?