Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Lixouri - SUMMERY ***

Řecko Od 14 472,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Lassi - ANNA **+

Poloha: vilka stojí ve vilové zástavbě ve svahu v klidnější části městečka Lassi. Na překrásnou pláž s bílým pískem Makris Gialos se dostanete asi za 10 minut, přejdete-li komunikaci a projdete-li borovým hájkem. Nedaleko vily je autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete do hlavního města Argostoli. Vzdálenosti od pláže: cca 400 m. od centra Lassi: cca 250 m. Shrnutí : ubytování s nádherným výhledem na moře, ve velmi atraktivním letovisku Lassi s úplnou infrastrukturou, krásnými plážemi a možností snadné návštěvy hlavního města ostrova.

Ubytovnání

Studia - Informace o ubytování : 2-4 lůžka bez stravování vilka je účelně zařízena. V prvním patře jsou tři studia se dvěma lůžky a prostornými balkóny. Ve druhém patře jsou dvě mezonetová studia s dřevěným vestavěným patrem se čtyřmi lůžky (vhodné max. pro tři dospělé osoby nebo pro rodinu se dvěma malými dětmi). Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Ze všech studií je okouzlující panoramatický výhled na moře a na protější pobřeží s městečkem Lixouri. Hostům jsou k dispozici i dvě rozlehlé společné terasy opět s nádherným výhledem.

Doprava

Neuvedeno

Strava

Vlastní

Termíny

DatumDélkaCena od
19. 5. - 2. 6.15 dní8 041,- KčVíce o ceně
Dospělý na přistýlce8 290,-Last minute!
Dítě 2-15 let na přistýlce8 290,-Last minute!
Osoba na pevném lůžku - Osoba na pevném lůžku-mezo8 290,-Last minute!
Osoba na pevném lůžku8 290,-Last minute!
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare
  • Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje: 12x (květen) nebo 14x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), transfery, služby zástupce Viamare
  • Dětské ceny a slevy na 3. a 4.lůžku se u kombinované dopravy neposkytují

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: 1lůžkové studio: 400 Kč/noc
  • klimatizace: cca 8 EUR/noc (platba na místě)
  • dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby
  • Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky: lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba
  • klimatizace: cca 8 EUR/noc (platba na místě)
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?