Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Vieste - Villaggio Arcobaleno ***

Itálie Od 2 032,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Báječná Mallorka s lehkou turistikou - bus

Mallorca - největší z Baleárských ostrovů s hlavním městem Palma de Mallorca, pyšnícím se mnoha památkami, nabízí neuvěřitelné krásy - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží. To vše ještě před hlavní sezonou, kdy nás jarní Středomoří, ještě nezatížené únavou tisíců turistů, oslovuje svými barvami, které pozvedají duši, a svými exotickými vůněmi, které oživují smysly. Pozadí k tomu všemu tvoří zeleň nových porostů, která se v mořské hladině mění na tyrkysovou a ta pak na obzoru přechází v intenzivní jarní modř nebeské klenby. Provází Marek Bejr.

Program

 1. Den: odjezd z ČR v dopoledních hodinách, pokračování přes Německo a Francii do Španělska.
 2. Den: dopoledne příjezd do hlavního města Katalánska - BARCELONA, povinná přestávka, možnost návštěvy četných památek (nočním trajektem na Mallorcu v 4lůžkových kabinách).
 3. Den: připlutí na ostrov, výlet do přístavu SANT ELM, písčitá pláž s výhledem na ostrůvek Pantaleo, "túra krás" nad romantickou zátokou Basset s výhledy na opuštěný skalnatý ostrov Dragoneru až k odlehlým terasovým zahradám kláštera trapistů, návrat do hotelu, večeře (4 noci na stejném místě).
 4. Den: snídaně, výlet ke kartuziánskému klášteru VALLDEMOSSA v zeleném horském údolí, místu, které se proslavilo zimním pobytem Frederika Chopina a George Sandové. Odtud následuje klasická túra lesy zimních dubů a starých uhlířských osad s možností výstupu na vrchol TEIX (1 062 m). Odjezd na ubytování, večeře.
 5. Den: snídaně, relaxační den: pláže v okolí Palmy, popř. návštěva vodního ráje AQUALANDU v Arenalu, nebo fakultativní výlet do nedaleké zátoky CALA PI s lehkou turistikou po pobřeží, návrat do hotelu, večeře.
 6. Den: snídaně, místním busem (MHD) na prohlídku hlavního města PALMA DE MALLORCA - gotická katedrála LA SEU, jedna z nejkrásnějších v celém Španělsku, palác ALMUDAINA, původně arabský Alcazar a sídlo maurských vezírů, Arabské lázně, tržnice aj. Odpoledne relax u moře či bazénu. Večeře.
 7. Den: snídaně, výlet k poutnímu klášteru LLUC s černou madonou zvanou LA MORENETA, horský výstup na jeden z nejvyšších vrcholů ostrova TOMIR (1 103 m), naskýtající pohled na Mallorcu z ptačí perspektivy. Odjezd do hotelu, večeře (4 noci na stejném místě).
 8. Den: snídaně, výjezd na MIRADOR ES COLOMER s nádherným výhledem na skalnatý MYS FORMENTOR, a dále do historického městečka POLLENCA s templářským kostelem z 13. století. Kalvárie - výstup po 365 schodech ke kapličce, starý římský most či nedaleký klášter ERMITIA DE PUIG DE MARIA s panoramatickými výhledy. Odjezd na hotel, večeře.
 9. Den: snídaně, turistika na mysu ALCUDIA. Návštěva přístavního starého města a následně turistická okružní trasa z MAL PAS do oblasti BAIX s nádhernou pláží. Možnost výstupu až na vrchol TALAIA D ALCUDIA (445 m n. m.), odkud budeme mít celou Alcudii jako na dlani, včetně mysu FORMENTOR. Odjezd do hotelu, večeře.
 10. Den: snídaně, odjezd busem do historického městečka ARTÁ, s klášterem SV. SALVADORA, odjezd do malebné přímořské osady BETLEM. Turistika na vrchol SA ODASSA (322 m n. m.), nebo podél severního pobřeží s možností koupání. Odjezd busem do hotelu, večeře.
 11. Den: snídaně, poledním trajektem do Barcelony a pokračování v trase přes Francii směr ČR.
 12. Den: příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Ubytovnání

Hotel - 8x ubytování v apartmánu nebo hotelu a 1x ve 4lůžkové kajutě

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze - polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
29. 5. - 9. 6.12 dní17 490,- KčVíce o ceně
pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 25360,-
příplatek za 1 lůžkový pokoj4 000,-
příplatek za neobsazené lůžko4 000,-
dospělý17 490,-
29. 5. - 9. 6.12 dní17 490,- KčVíce o ceně
pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 25360,-
příplatek za 1 lůžkový pokoj4 000,-
příplatek za neobsazené lůžko4 000,-
dospělý17 490,-
29. 5. - 9. 6.12 dní17 490,- KčVíce o ceně
pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 25360,-
příplatek za 1 lůžkový pokoj4 000,-
příplatek za neobsazené lůžko4 000,-
dospělý17 490,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • doprava klimatizovaným autobusem (4 600 km), zpáteční trajekt na Mallorku, transfery, 8x ubytování s polopenzí v hotelu nebo apartmánu, 1x ubytování ve 4lůžkové kajutě, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj 4 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 360 Kč
 • místní doprava mimo program, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?