Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Pag - Povljana - Apartpenzion Sunce ***

Chorvatsko Od 3 591,- Kč
popis

Bibione - Villaggio Aceri ****

Itálie Od 1 436,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Velký okruh severním Thajskem, Sand Sea Resort ***, Krabi

Vydáte se po stopách thajského národa. Bývalá hlavní města Ayutthaya a Sukhothai patří k milníkům thajské historie. Putování završíte odpočinkem u moře. Vítejte v hotelu Sand Sea Resort, na magickém místě a na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Hotel je posazen v přírodě, kde skály vybíhající z moře obklopují bungalovy z jedné strany a bělostná písečná pláž s křišťálově čistým mořem z druhé strany. Do hotelu se dostanete pouze z lodi, ze které vystupujete na pláž přímo před hotelem. Do centra pláže Ao Nang je možné se dostat lodí za cca 15 minut, které jezdí celý den za poplatek 100 THB / 1 cesta. Sand Sea Resort nabízí 123 pokojů a bungalovů o velikosti 40 – 48 m2 ve čtyřech typech ubytování. V základní nabídce jsou bungalovy superior s výhledem do zahrady. Za příplatek jsou možné prostornější bungalovy deluxe nebo deluxe pokoje v budově vhodné pro rodiny s 2 dětmi. Pláž: písečná, přímo před hotelem Vybavení: restaurace, konferenční hala, trezor na recepci, čistírna, směnárna, obchod Sport a zábava: bazén, masážní centrum, možnost vodních sportů na pláži, hotel pořádá kurzy thajského vaření a horolezecký výcvik. V blízkosti několik potápěčských center.

Program

 1. Den: ODLET Z PRAHY: Odbavení na letišti 1,5h před odletem.
 2. Den: BANGKOK: Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku, trans fer do hotelu, ubytování.
 3. Den: BANGKOK: Snídaně. Celodenní fakultativní pro hlíd - ka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v Čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyro bena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrá mový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznam nějších symbolů Thajska – socha Sma rag dového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, a dále navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.
 4. Den: BANGKOK – BANG PA – IN – AYUTTHAYA – PHITSANULOK: Odjezd do Bang Pa-in, letního paláce králů Ayutthayi. Po prohlídce přejezd do Ayut thayi, největší říše Jihovýchodní Asie v letech 1350 až 1767. Navštívíte chrám Wat Yai Chai, Wat Pra Mong kol Bopitr a královský palác Wat Si Saket. Odjezd do Phitsanulo ku, ubytování a večeře.
 5. Den: PHITSANULOK – SUKHOTHAI – LAMPANG: Po snídani prohlídka chrámu Wat Pra Sri Rattana Mahatat, kde se nachází 2. nejvýznamnější buddhistická socha v Thajsku z bronzu a kopie týkových dve ří z paláce Smaragdového Buddhy v Bang koku. Poté se přesunete do Sukho thai, prvního hlavního města thajské říše. Prohlédnete si mu ze um a přilehlý Histo ric ký park. Navští víte chrám Wat Sa Si, určený dříve pouze pro budoucí mnichy, dále Wat Mai a Wat Mahathat – hlavní královský chrám, kolem kterého je rozmístěno 240 menších pagod. Po obědě zastávka u chrámu Wat Sri Chum – chrám mluvícího Buddhy, určený pro povzbu ze ní vojska. Pokračování do městečka Lampang, posledního města v Thajsku, kde dnes jezdí kočáry tažené koňmi. Ubytování, večeře.
 6. Den: LAMPANG – CHIANG RAI: Dopoledne přejezd do Chiang Rai, velmi rychle rozvíjejícího se města severního Thajska. Cestou zastávka u moderního chrámu – Wat Rong Khun. Po obědě vyjížka lodí k horskému kme ni Akha. Prohlídka horské vesnice a míst ních obyvatel v domorodých kro jích se zcela odlišným jazykem i zvyky. Vesnička je zároveň sloní far mou, fa kul tativní projížka na slo nech okolní pří rodou (1 hod.). Po návratu do Chiang Rai ubytování v hotelu a večeře.
 7. Den: CHIANG RAI – ZLATÝ TROJÚHELNÍK – MAE SAI – CHIANG MAI: Po snídani odjezd do Chiang Saen, kde si prohlédnete chrám Wat Chedi Luang. Přesun na Zlatý trojúhelník – Golden triangle, kde řeky Ruak a Mae Khong tvoří hranici mezi Thajskem, Laosem a Barmou. Výlet rychlou lodí po řece Mae Khong s možností návštěvy laos ké ho území. Celá zdejší oblast je známá rovněž jako centrum pěstování opia, prohlídka opiového muzea. Odpoledne odjezd do Mae Sai, nejsevernějšího měs ta Thaj ska a jednoho ze dvou oficiálních přechodů do Barmy. Fakultativní možnost krátké návštěvy Barmy a zdejšího trhu s typickými suvenýry, prohlídka městečka a bud dhistického chrámu. Odjezd do Chiang Mai, hlavního města sever - ního Thajska.
 8. Den: CHIANG MAI: Chiang Mai je známé jako centrum buddhismu a lidové tvořivosti Thajska. Dopoledne navštívíte několik dílen (výroba deštníků a vějířů, zpracování stříbra, kože dělnictví ...). Po obědě se vydáte na horu Doi Suthep, která se vzpíná nad městem v nadmořské výšce 1.605 m. Naleznete zde jeden z nej mladších, zároveň nejkrásnějších thaj ských chrámů – Wat Doi Suthep, nejvýznamnější chrám severního Thajska, kde je podle pověsti uložena část ostatků Buddhy. Večeře v restauraci Kantokei s ukázkami lidového tance.
 9. Den: CHIANG MAI – BANGKOK – PATTAYA (popř. jiné letovisko dle výběru): Dopoledne odjezd na letiště v Chiang Mai, odlet do Bang koku, transfer na Pattayu (popř. jiného letoviska dle výběru z tohoto katalogu). Ubytování v hotelu, koupání, volno.
 10. Den: PATTAYA (popř. jiné letovisko dle výběru): Snídaně. Volno. Po domluvě s prů vod cem doporučujeme fakultativní vý le ty do tropické zahrady Nong Nooch Villa ge, transvestit show Alca zar, celodenní výlet na korálový ostrov, či ostrov Ko Samet.
 11. Den: PATTAYA (popř. jiné letovisko) – BANGKOK – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Bang koku. Odlet do Prahy.

Ubytovnání

hotel *** - Vybavení pokojů : klimatizace, koupelna s WC, terasa s výhledem do zahrady, TV, lednička s minibarem, telefon, kávovar, vysoušeč vlasů

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně - snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Termíny

DatumDélkaCena od
27. 2. - 15. 3.17 dní63 990,- KčVíce o ceně
Příplatek za jednolůžkový pokoj14 800,-
Přistýlka dítě 2 - 12 let - Emirates - odlet z Pra47 990,-
Přistýlka dítě 2 - 12 let - Eva AIr - odlet z Vídn49 990,-
Přistýlka dospělý - Emirates - odlet z Prahy52 990,-
Přistýlka dospělý - Eva Air - odlet z Vídně54 990,-
dospělá osoba63 990,-
13. 3. - 29. 3.17 dní62 990,- KčVíce o ceně
Příplatek za jednolůžkový pokoj14 600,-
Přistýlka dítě 2 - 12 let - Emirates - odlet z Pra47 990,-
Přistýlka dítě 2 - 12 let - Eva AIr - odlet z Vídn49 990,-
Přistýlka dospělý - Emirates - odlet z Prahy51 990,-
Přistýlka dospělý - Eva Air - odlet z Vídně53 990,-
dospělá osoba62 990,-
3. 7. - 19. 7.17 dní64 990,- KčVíce o ceně
Příplatek za jednolůžkový pokoj14 600,-
Přistýlka dítě 2 - 12 let - Emirates - odlet z Pra47 990,-
Přistýlka dítě 2 - 12 let - Eva AIr - odlet z Vídn49 990,-
Přistýlka dospělý - Emirates - odlet z Prahy51 990,-
Přistýlka dospělý - Eva Air - odlet z Vídně53 990,-
dospělá osoba64 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?