Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Expedice na skútrech

ZI62 Zažijte Skandinávii netradičně, avšak navýsost atraktivně: zimní výprava na sněžných skútrech s noclehem v divočině je skvělým tématem pro pánskou jízdu! Po návratu do civilizace si opečete celého soba a pobavíte se u krbu při dobré večeři. Odoláte vyhřáté sauně a dobře vychlazenému pivu na závěr dne?

Program

  1. Den: Připravíme Vám expedici podle vašich časových možností, od třídenní akce po týdenní přejezd laponskou tajgou a tundrou třeba až na úplný sever Norska k Barentsovu moři. Váš program může vypadat třeba takto: 1.den: Odlet do finského Kittilä. Přesun na ubytování do švédského Lesního hotelu. Hodinová vyjížďka na skútrech – northern lights safari přímo z hotelu. Přírodní lázně – sauna, jackuzzi, relax s občerstvením. Večeře.
  2. Den: Jste připraveni na dva dny nabité dobrodružstvím v laponské divočině? Cesta na skútrech zasněženou krajinou se zastávkou v Kangos Guesthouse, kde natankujete a dáte si oběd. Pokračujete v jízdě volnou krajinou, přes lesy i po rozlehlých pláních, přes zamrzlá jezera. Wilderness camp: Soutěž v dovednostech nutných k přežití v těchto končinách, vaření večeře na ohni! Přírodní sauna, zchladit se můžete také skokem do sněhových závějí. Nocleh ve srubu ve spacích pytlích.
  3. Den: Snídaně, cesta na skútrech zpět do Lesního hotelu. Odpoledne návštěva sobí farmy. Řízení sobího spřežení, chytání sobů do lasa, ochutnávka sobích specialit. Voňavá sauna, horká lázeň a relax před večeří. Opékání celého soba tradičním způsobem v laponském stanu. Posezení u ohně a zábava s místními laponskými hudebníky.
  4. Den: Odlet.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Plná penze

Termíny

DatumDélkaCena od
1. 3. - 4. 3.4 dní37 000,- KčVíce o ceně
cena 1 os.37 000,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • Cena včetně letenky.
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?