Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Croviana - Casa Anselmi

Itálie Od 10 000,- Kč
popis

Jana **

Bulharsko Od 8 535,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Do srdce norských fjordů - odlet Vídeň

1106 Tento letecký poznávací zájezd je sestaven tak, aby i bez turisticky náročného programu zahrnul všechna známá místa Norska, která si většina lidí přeje vidět. Čeká na Vás dovolená v Norsku, jak má být. Ubytování je ve 2-3* hotelech, dvoulůžkové pokoje s WC a sprchou. Součástí ceny jsou 3 večeře. Další večeře vám doporučujeme objednat si za příplatek. Budete moci poznat zelenou norskou metropoli Oslo, která je sídlem královské rodiny, olympijské město Lillehammer s nejznámějším norským skanzenem Maihaugen, věhlasnou a impozantní serpentinovou silnici „Trolí stezka“ a největší kontinentální ledovec Jostedalsbreen. Zájezd obsahuje dvě památky UNESCO: norské fjordy (včetně vyhlídkové plavby po nejznámějším z nich – Geirangerfjordu) a malebné královské město Bergen s dřevěnými domy Bryggen na nábřeží. Minimální počet osob: 35.

Program

 1. Den: Odpoledne odlet z Vídně s přestupem v Oslo do Bergenu . Ubytování.
 2. Den: Po snídani, v dopoledních hodinách si prohlédneme bergenské akvárium vč. populárního krmení tučnáků. Odpoledne nás čeká procházka po nábřeží, kterému vévodí řada hanzovních domů Bryggen (UNESCO). Zájemci pak budou mít možnost vyjet lanovkou na horský hřeben nad městem, odkud se otevírá panoramatický výhled na město obklopené desítkami ostrovů. Ubytování.
 3. Den: Po snídani se vydáme do oblasti jezer, vodopádů a fjordů. Uvidíme mj. kaskádovitý vodopád Tvindefossen . Jízdné stojí cca 320 NOK. Zájemci o turistiku mohou namísto jízdy vlakem vystoupat po úbočí, odkud jsou krásné výhledy na fjord. Anebo si zkusíte mořský kajak? Od hladiny poklidného fjordu vypadá totiž okolní krajina přímo úchvatně. Navečer ubytování v hotelu nad fjordem.
 4. Den: Nejprve se vydáme na moderní vyhlídku, ze které můžeme z výšky 600 m n.m. nádherně vidět fjord Aurlandsfjorden. Nejprve se přeplavíme lodičkou po ledovcovém jezeře a následně pěšky dojdeme až k mohutnému čelu ledovce. Odjezd na další ubytování a večeři, opět v blízkosti fjordu.
 5. Den: Od hladiny fjordu, tedy z úrovně 0 m, vystoupáme po silnici Sognefjellvegen na nejvyšší silniční sedlo v Norsku (1 440 m). Odtud jsou fantastické pohledy na nejvyšší skandinávské pohoří Jotunheimen. Ubytování a večeře.
 6. Den: Ráno nás čeká jeden z nejkrásnějších úseků naší cesty - klesání jedenácti serpentinami proslulé silnice Trollstigen. Večer dojedeme na ubytování v Oslo, dějišti MS v lyžování 2011. V ceně oběd nebo večeře.
 7. Den: Prohlídku hlavního města Norska – Oslo na které se plavili polární dobyvatelé Nansen, Amundsen a Sverdrup k severnímu a jižnímu pólu. Můžeme si prohlédnout vor Kon Tiki, papyrovou loď Ra II Thora Heyerdahla, tři vikingské lodě staré více než tisíc let anebo zajít do muzea námořní plavby. Ubytování.
 8. Den: Před polednem odletíme z letiště Gardermoen (severně od Oslo) přímo do Vídně.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
1. 7. - 8. 7.8 dní29 900,- KčVíce o ceně
cena cca29 900,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku z Prahy vč.let. tax, 6x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v turistických hotelech, 3x polopenzi, 3x snídani, dopravu autobusem na místě, vnitrostátní trajekty, plavbu po Geirangerfjordu, průvodce, cestovní pojištění a pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje

 • vstupné cca 500,- NOK (60,- EUR)
 • další neuvedené služby, tzn. mj. další stravu.

Fakultativně

 • připojištění na vyšší krytí storna zájezdu
 • na vyžádání letenka z Vídně a zpět s noclehem navíc v Bergenu (odlet 2.7. a 26.7.)
 • jednolůžkový pokoj
 • 3x večeře (2 chody bez nápojů)

Slevy

 • Žádnou z těchto slev nelze uplatnit na speciálně zlevněné nabídky.
 • Slevy z ceny zájezdů nelze uplatňovat dodatečně po zakoupení zájezdu.
 • Slevy se s výjimkou věrnostní slevy nesčítají.
 • Slevy se počítají pouze ze základní ceny zájezdu (tj. bez příplatků).
 • Slevy se nevztahují na letenky, pronájem ubytování a auta
 • Sleva: třetí lůžko na pokoji:
 • d) Časová:
 • Maximální možná sleva činí 2.500,-Kč/os.
 • c) Věrnostní: 2% pro klienty, kteří se již zúčastnili alespoň tří zájezdů z našeho katalogu za posledních 6 let.
 • b) Turistická: 3 % členové KČT a KST se zaplacenými příspěvky na rok 2010
 • a) Věková: 2,5 % děti do 15 let a osoby starší 65 let
 • 8% - při úhradě celé ceny zájezdu do 30.12.2009
 • 5% - při úhradě celé ceny zájezdu do 1.2.2010
 • 3% - při úhradě celé ceny zájezdu do 1.3.2010
 • „Zlatá severská sleva“ – 12%, pro klienty, kteří se v posledních třech letech zúčastnili alespoň tří zájezdů z našeho katalogu. Slevu možno čerpat až do 1.3.2010. Nabízíme přednostní právo výběru sedadel v buse (nutno konzultovat při rezervaci).
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?