Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Plakias - PLAKIAS BAY ***

Řecko Od 15 447,- Kč
popis

Pula - Verudela - Hotel Brioni **

Chorvatsko Od 7 780,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Okruh Mongolskem

Poznejte život kočovného národa Čingischánova s bohatou minulostí, který dnes zůstává stranou zájmu všech médií. Stojí to za to.

Program

  1. Den: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Ulánbátaru.
  2. Den: PŘÍLET DO ULÁNBÁTÁRU: Přílet do Ulánbátáru, transfer do hotelu, volno k aklimatizaci. Nocleh v hotelu v Ulánbátáru.
  3. Den: ULÁNBÁTÁR: Celodenní prohlídka Ulánbátáru s návštěvou Suchbátárova náměstí a buddhistických klášterů Gandan a Migdžid Čengrezig, odpoledne prohlídka Přírodovědeckého muzea se sbírkou koster dinosaurů. Nocleh v Ulánbátáru.
  4. Den: ULÁNBÁTÁR – BAYANGOBI: Odjezd do Bayangobi, cestou návštěva kláštera Ovgoni v pohoří Khogno chaan, dále průjezd stepní a polopouštní krajinou do Bayangobi. Nocleh v jurtovém táboře v Bayangobi.
  5. Den: BAYANGOBI – KHARAKORUM: Přejezd do Kharakorumu, bývalého hlavního města ohromné mongolské říše Čingischánovy. Návštěva památného kláš te ra Erdene Dzú, nejstarší buddhistické svatyně Mongolska, která jako zázrakem přežila éru čojbalsanovského ničení. Pěší výlet do stepi. Nocleh v jurtě v Kharakorumu.
  6. Den: KHARAKORUM – HORGO UUL – TERKHIIN TSAGAAN NUUR: Přejezd stepí k vulkanickému kráteru Horgo Uul a dále k překrásnému jeze - ru Terkhiin Tsagaan Nuur, kte ré vzniklo přehrazením horského údolí lávovými prou dy. Nocleh v jurtě u jezera.
  7. Den: ERKHIIN TSAGAAN NUUR – TARVAGATAJN NUURU: Přejezd horským terénem polostepí s ostrůvky severského jehličnatého lesa směrem na sever. Nocleh v jurtě pohoří Tarvagatajn Nuuru.
  8. Den: ARVAGATAJN NUURU – MÖRÖN – HÖVSGÖL NUUR: Přejezd přes Mörön ke scénickému jezeru Hövsgöl Nuur, které leží v horské kra jině, porostlé řídkým jehličnatým lesem. Jezero je považováno právem za klenot mongolské přírody. Nocleh v jurtě na trase a u jezera.
  9. Den: HÖVSGÖL NUUR – MÖRÖN – ULÁNBÁTÁR: Odjezd do Mörönu a odlet do Ulánbátáru, transfer do hotelu, nocleh v hotelu v Ulánbátáru.
  10. Den: ODLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy přes Moskvu. Přílet do Prahy.

Ubytovnání

Vlastní

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
18. 7. - 28. 7.11 dní73 990,- KčVíce o ceně
Příplatek za jednolůžkový pokoj8 900,-
dospělá osoba73 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?