Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Goa - Bogmallo Beach Resort ****+

Indie Od 30 490,- Kč
popis

Vila Theo **

Řecko Od 10 938,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Sedm divů Islandu (typ A)

1125 Odlet přímým letem z Mnichova nebo z Prahy či Vídně s přestupem. Nocleh je zajištěn v komfortních chatkách se snídaní. Během čtyřdenního pobytu na vlastní oči spatříme všechny zázraky přírody této jedinečné země. Staneme u početných nespoutaných vodopádů na divokých řekách, budeme obdivovat monumentální ledovcové splazy ledovce Mýrdalsjökull, respekt v nás vzbudí gejzír Strokkur pravidelně vystřikující vroucí vodu až do výše 20 m, zastavíme se u krásných vodopádů Seljalandsfoss a Skógafoss, vykoupeme se v teplé říčce obklopeni pastelovými barvami duhových hor Landmannalaugar, projdeme se národním parkem Þingvellir, kde byl založen nejstarší parlament světa a prohlédneme si hlavní město Islandu Reykjavík. Budeme se pohybovat v krajině sopek a lávových polí, vývěrů síry a v neposlední řadě se nám v oblastech horkých pramenů naskytne možnost relaxace za jakéhokoliv počasí v termálních bazénech. Minimální počet účastníků: 20 Doplatek zájezdu 60 dní před odletem. Na zájezd lze uplatnit slevu s kartou společenství Lyoness.

Program

 1. Den: Odjezd z ČR na letiště (místo odletu dle termínu). Odlet do Keflavíku, kam přiletíme v nočních hodinách. Nocleh u letiště.
 2. Den: Cestou po jižním pobřeží zahlédneme v dáli zasněžený vrcholek sopky Hekla a pod světoznámou sopkou Eyjafjallajökull se projdeme u vodopádu Seljalandsfoss, kde se dá vstoupit za jeho vodní stěnu. V soutěsce uvidíme další vodopád Gljúfurárfoss a do třetice uskutečníme krátkou vycházku podél kaskády vodopádů na řece Skógá poblíž monumentálního šedesátimetrového vodopádu Skógafoss. Na nejjižnějším mysu Islandu Dyrhólaey budeme obdivovat skalní bránu a u městečka Vík vstoupíme na černou sopečnou pláž s čedičovou jeskyní. Na zpáteční cestě se zastavíme u splazu ledovce Sólheimajökull. Následující 3 noclehy na jihu Islandu.
 3. Den: Dnes se vydáme do islandského vnitrozemí, do turisticky atraktivní geotermální oblasti Landmannalaugar. Jedná se o pohádkově barevnou oblast uprostřed divokých hor. Díky svěží barevnosti se Landmannalaugaru přezdívá „duhové hory“. Z turistického střediska, které leží v srdci oblasti na pokraji lávového pole, se návštěvníkům nabízí pestrá paleta pěších výletů různé obtížnosti. Místním unikátem, který každoročně přitahuje nejen zahraniční turisty, ale i samotné Islanďany, je možnost koupele a dobití energie po náročných i lehčích túrách v přírodní laguně s termální vodou, která vzniká soutokem horké a chladnější říčky.
 4. Den: Dnes nás čeká vrchol našeho islandského putování, takzvaný Zlatý trojúhelník. Nejdříve navštívíme sídlo biskupství v osadě Skálholt a pak již pojedeme do oblasti Geysiru s aktivním gejzírem Strokkur, který každých pět minut vyvrhuje vřelou vodu až do výše 20 metrů. Uvidíme i impozantní vodopád Gullfoss na řece Hvítá, kde voda padá ve dvou stupních do hloubky 32 metrů. Odpoledne se zastavíme v Národním parku Þingvellir. V této oblasti se rozestupuje evropská a americká litosférická deska a byl zde v 10. století založen nejstarší parlament světa – Alþing. Kolem geotermální elektrárny Nesjavellir se vrátíme na místo ubytování.
 5. Den: Dopoledne zastavíme v městečku skleníků a horkých pramenů Hverager?i. Odpoledne je na programu prohlídka hlavního města Islandu Reykjavíku. Uvidíme radnici, parlament, moderní kostel Hallgrímskirkja a vodojem Perlan. Na závěr zájezdu se navečer vykoupeme v unikátních termálních lázních Modrá Laguna. Odlet zpět kolem půlnoci.
 6. Den: Časně ráno přílet (místo příletu dle termínu), transfer do ČR. Pozn.: Změna programu v případě změn časů charterových letů, nepříznivého počasí nebo nesjízdnosti cest pro autobus vyhrazena.

Ubytovnání

Chata

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
3. 7. - 8. 7.6 dní32 900,- KčVíce o ceně
Cena32 900,-
24. 7. - 29. 7.6 dní29 500,- KčVíce o ceně
Cena29 500,-
7. 8. - 12. 8.6 dní27 900,- KčVíce o ceně
Cena27 900,-
21. 8. - 26. 8.6 dní27 900,- KčVíce o ceně
Cena27 900,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku vč. let. tax
 • dopravu na/z letiště (jen u letů z Vídně a z Mnichova)
 • cestovní pojištění UNIQA K5C a pojištění proti úpadku CK. Ubytování:
 • autobus/mikrobus dle velikosti skupiny, průvodce
 • 4x snídaně, 1x koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu
 • 3x v chatkách KOMFORT (ve dvoulůžkových pokojích vč. lůžkovin, s WC/sprchou)
 • 1x ubytování v hotelu u letiště (2 lůžkové pokoje s WC/sprchou)

Cena nezahrnuje

 • vstupné cca 6.000,- ISK (40,- EUR), další neuvedené služby, tzn. mj.
 • další stravu.

Fakultativně

 • 3x večeře o dvou chodech

Slevy

 • Žádnou z těchto slev nelze uplatnit na speciálně zlevněné nabídky.
 • Slevy z ceny zájezdů nelze uplatňovat dodatečně po zakoupení zájezdu.
 • Slevy se s výjimkou věrnostní slevy nesčítají.
 • Slevy se počítají pouze ze základní ceny zájezdu (tj. bez příplatků).
 • Slevy se nevztahují na letenky, pronájem ubytování a auta.
 • Maximální možná sleva činí 3.000,-Kč/os.
 • e) Koktejl: 5%
 • f) Plynárenská: 3%
 • d) Časová:
 • c) Věrnostní: 2% pro klienty, kteří se již zúčastnili alespoň tří zájezdů z našeho katalogu
 • b) Turistická: 3 % členové KČT a KST se zaplacenými příspěvky na rok 2011
 • a) Věková: 2,5 % děti do 15 let a osoby starší 65 let
 • 8% - při úhradě celé ceny zájezdu do 5.1.2011
 • 5% - při úhradě celé ceny zájezdu do 1.2.2011
 • 3% - při úhradě celé ceny zájezdu do 1.3.2011
 • „Zlatá severská sleva“ – 12%, pro klienty, kteří se v posledních třech letech zúčastnili alespoň tří zájezdů z našeho katalogu. Slevu možno čerpat až do 1.3.2011. Nabízíme přednostní právo výběru sedadel v buse (nutno konzultovat při rezervaci).
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?