Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Podgora - Apartmány Podgora II ****

Chorvatsko Od 2 966,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Cesta kolem světa (z Bangkoku)

Cesta kolem světa za 80 dní! Nemožné? Jules Verne tím vyrážel dech. Dnes k tomu stačí i čtvrtina času. Málokdo je tím však překvapen.

Program

 1. Den: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Bangkoku.
 2. Den: PŘÍLET DO BANGKOKU: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu a ubytování. Volno, které lze zkombinovat s večerní prohlídkou města. Nocleh.
 3. Den: BANGKOK: Celodenní prohlídka města. Večer se nabízí svůdné posezení v některé z restaurací s tradiční thajskou kuchyní. Nocleh.
 4. Den: VÝLET K ŘECE KWAI: Výlet do jedné z nejkrásnějších oblastí Thajska. Cesta panenskou přírodou vede ve stopách pohnuté válečné historie až k mostu na řece Kwai, který v legendárním románu proslavil spisovatel Pierre Boulle. Předtím navštívíme plovoucí trhy v Damnoen Saduak či válečné muzeum v Hellfire Pass. Ubytování v čarokrásné rezervaci Sai Yok v komfortních chatičkách na plovoucích vorech.
 5. Den: ŘEKA KWAI: Hlavní turistickou atrakcí téhle oblasti je jízda vlakem v úseku s přiléhavým jmé nem Železnice smrti, která za války spojo vala Thajsko s Barmou a v japonské re žii ji za nelidských podmínek postavili váleční zajatci. Návrat do Bangkoku, nocleh.
 6. Den: AYUTTHAYA: Brzy ráno vyrazíme do Ayutthayi – kdysi mocného centra říše Jihovýchodní Asie. Poté, co Ayutthayu vyplenili Barmánci, bylo město úžasných staveb znovu celé odkryto až v roce 1956. V podvečer odlet z Bangkoku do Sydney.
 7. Den: SYDNEY: Přílet do Sydney. Pěší prohlídka města, při níž se podíváte do přístavní čtvrti Circular Quay se světoznámou budovou opery a monumentálním mostem Harbour Bridge, navštívíte The Rocks – nejstarší čtvrť, vyhlídkovou věž, Hyde Park a katedrálu svaté Marie. Fakultativně možno absolvovat plavbu lodí v zálivu. Nocleh v Sydney.
 8. Den: FEATHERDALE WILDLIFE PARK: Snídaně. Výlet do Featherdale Wildlife Parku, kde uvidíte nejznámější australská zvířata jako je klokan, koala, ježura, pštros emu či tasmánský čert. Na cestě zpět do Sydney se zastavíme u olympijského stadionu, kde se konaly LOH 2000. Odpoledne pak můžete podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v jednom z pilířů mostu, mořského akvária, případně dalších zajímavostí Sydney (vše fakultativně). Nocleh v Sydney.
 9. Den: SYDNEY – AYERS ROCK: Snídaně. Dopoledne transfer na letiště a přelet do Ayers Rock, ubytování. Odpoledne výlet k největšímu a nejslavnějšímu monolitu světa Ayers Rock – jazykem původních obyvatel Uluru. Výlet zakončíte výpravným pozorováním monolitu, kdy se sklenkou šampaňského v ruce vychutnáte překotnou symfonii měnících se barev Uluru v paprscích zapadajícího slunce. Nocleh v Ayers Rock.
 10. Den: AYERS ROCK - CAIRNS: Ranní vyjížďka k Uluru, jejímž cílem je zakusit měkké světlo vycházejícího slunce. Snídaně je součástí výletu, který pokračuje pěší procházkou mezi starověké skalní útvary s řadou unikátních rostlin a živočichů, kteří se dokonale přizpůsobili tvrdým podmínkám pouště. Transfer na letiště a odlet do Cairns. Nocleh v Cairns.
 11. Den: VELKÝ BARIÉROVÝ ÚTES: Snídaně. Celodenní výlet na Velký bariérový útes, jenž je největším korálovým systémem na světě. K plavbě rovněž patří možnost šnorchlování (oběd a půjčení brýlí a ploutví v ceně). Nocleh v Cairns.
 12. Den: NP DAINTREE A CAPE TRIBULATION: Snídaně. Prostor pro odpočinek na pláži, relaxace. Fakultativně možno celodenní výlet do NP Daintree a Cape Tribulation, kde se mohutné katedrály deštných pralesů potkávají s oceánem. V ceně výletu je přibližně hodinová plavba po řece Daintree River, prohlídka národního parku a oběd v místní restauraci. Nocleh v Cairns.
 13. Den: PŘELET DO AUCKLANDU: Transfer na letiště a přelet na Nový Zéland, ubytování, volný program.
 14. Den: AUCKLAND: Snídaně. Prohlídka města, při kterém navštívíte akvárium se známou antarktickou expozicí a kolonií tučňáků, televizní věž Sky Tower a vyhlídkové místo na hoře Mt. Eden.
 15. Den: HOBBITON: Odjezd přes Hamilton do centra termální činnosti Rotorua s mnoha působivými vřídly a gejzíry. Po cestě navštívíme Hobbiton, vesničku, která svým půvabem nadchne nejen milovníky Tolkienovy tvorby. Návštěva zahrnuje prohlídku míst natáčení filmů Pán prstenů a Hobit. Nocleh v Rotorua.
 16. Den: ROTORUA: Snídaně. Prohlídka termální oblasti Whakarewarewa a malebného městečka Rotorua. Dále navštěva New Zealand Farm Show s ukázkou chovu ovcí. Den můžete zakončit v polynéských lázních.
 17. Den: WAI-O-TAPU – TURANGI: Snídaně. Cestou k jezeru Taupo návštívíte nesmírně rozmanitou termální oblast Wai-O-Tapu s největší atrakcí - erupcí gejzíru Lady Knox.
 18. Den: ONGARIRO N.P.: Snídaně. Celodenní výlet do okolí aktivních sopek s možností pěšího výletu v NP Tongariro nebo letu nad horou Mt. Ruapehu. Návštěva jednoho z největších lyžařských středisek Severního ostrova. V pozdních odpoledních hodinách přejezd do hlavního města Wellingtonu.
 19. Den: WELLINGTON: Snídaně. Prohlídka města s vyhlídkou z hory Mt. Victoria a návštěvou botanické zahrady. Zájemci mohou navštívit Národní muzeum, jehož expozice historie a přírody odpoví na většinu zvídavých dotazů o Novém Zélandu.
 20. Den: NOVÝ ZÉLAND – – HAVAJSKÉ OSTROVY: Odlet z Aucklandu na Havajské ostrovy. Přílet večer do Honolulu. Transfer do hotelu, nocleh.
 21. Den: HAVAJSKÉ OSTROVY: Prohlídka Honolulu, pojedete se podívat na přístav Pearl Harbor a památník křižníku Arizona, který je mementem napadení USA na počátku druhé světové války. Odpočinek na pláži Waikiki Beach. Volný program, nocleh.
 22. Den: WAIKIKI BEACH: Volný program v Honolulu.
 23. Den: WAIKIKI BEACH: Slunění a koupání na pláži Waikiki Beach. Večer odlet do Los Angeles v USA. Nocleh v Los Angeles.
 24. Den: LOS ANGELES: Prohlídka města, při níž navštívíte výstavní čtvrtě boháčů v Beverly Hills a Hollywoodu, slavnou Rodeo Drive. Zastavíte se v ulicích Sunset Boulevard a Hollywood Boulevard se slavným premiérovým kinem Mann’s Chinese Theatre a chodník slávy s otisky filmových hvězd. Fakultativně můžete zavítat do známých a nejrůznějšími atrakcemi nabitých Universal Studios. Nocleh.
 25. Den: LAS VEGAS: Přejezd do světové metropole hazardu a nočního života Las Vegas. Cestou se stavíte v opuštěném městě duchů Calico, které kdysi zrodil vír zlaté horečky. Příjezd do Las Vegas, ubytování, podvečerní projížďka městem a prohlídka několika nejvýznamnějších kasin. Večer volno na poznání kasin a hráčských taktik. Nocleh.
 26. Den: LAS VEGAS – GRAND CANYON: Výlet ke Grand Canyonu Vás zavede k unikát ní přírodní formaci s hloubkou až 1.600 metrů. Procházka po jeho strmém okraji nebo z vrtulníku. Nocleh.
 27. Den: LAS VEGAS – NEW YORK: Přejezd do Las Vegas či Los Angeles a odlet do New Yorku.
 28. Den: NEW YORK: Prohlídka světové metropole. Lodí navštívíte Liberty Island se Sochou svobody či Ellis Island s muzeem emigrace (fakultativně). Projdete jižní Manhattan s ulicemi Broadway či Wall Street se známou burzou cenných papírů, Čínskou a Italskou čtvrť, SoHo, TriBeCa a další. Neunikne Vám ani oblast Páté avenue, Times Square a Central Parku. V podvečerních hodinách se přesuneme do okolí Empire State Building a na vyhlídkové terase budeme sledovat rozsvěcující se město.
 29. Den: NEW YORK: Dokončení prohlídky města a v odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
7. 11. - 6. 12.30 dní217 990,- KčVíce o ceně
Příplatek za jednolůžkový pokoj39 000,-
dospělá osoba217 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?