Zájezdy dle kategorie
Turistika
Nejžádanější země
popis

Krk - Njivice - Hotel Jadran ***

Chorvatsko Od 6 070,- Kč
popis

Plakias - PLAKIAS BAY ***

Řecko Od 15 447,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Turistika

Všechny zájezdy s pěší turistikou (včetně těžší turistiky) najdete zde

Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Tyto zájezdy jsou pořádány jako zájezdy s lehkou pěší turistikou, které zvládne i průměrně zdatný turista. Trasy jsou vedeny pouze po značených cestách. Na zájezdu máte možnost výběru délky trasy. Výlety jsou pořádány na velice atraktivní místa - navštívíte vrcholky s panoramatickými výhledy, divoké soutěsky nebo vodopády. Podstatná část zájezdů směřuje do Alp. Navštívit s námi můžete překrásné rakouské Alpy, italské Dolomity nebo švýcarské velehory. Některé zájezdy do alpských zemí např. Švýcarsko, Slovinsko, Bavorsko kombinují turistiku a poznávací zájezdy.

Rádi bychom Vás upozornili na turistické zájezdy do netradičních zemí jako je portugalská Madeira nebo Turecko a Kappadokie

 

Doporučujeme Vám tyto zájezdy s lehkou pěší turistikou:


Alpy čtyř zemí

Zájezd na pomezí tří zemí Rakouska, Švýcarska a Lichtenštejnska. Cestou se zastavíme pod nejvyšší horou Německa Zugspitze.

Termín: 25.7. - 31.7.      Cena: 10 690,- Kč

	

Švýcarsko - Wallis

Tento zájezd Vás zavede do nejatraktivnější části Švýcarska do srdce Walliských Alp. Pobyt je zajištěn ve středisku Saas Grund nedaleko střediska Zermatt na úpatí Matterhornu.

Termín: červenec, srpen 

Cena: 10 490,- Kč

	
Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?