Zájezdy dle kategorie
Poznávací zájezdy
Nejžádanější země
popis

Level ***

Bulharsko Od 12 671,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Poznávací zájezdy

Kompletní nabídku poznávacích zájezdů naleznete zde

Poznávací zájezdy v naší nabídce Vás zavedou do naprosté většiny zemí Evropy a do řady zemí na ostatních kontinentech. Díky nim poznáte podrobně v relativně krátkém čase danou zemi či region. Tyto zájezdy do rozmanitých zemí mohou být jak letecké, tak autobusové. Bývají většinou organizovány jako krátkodobé zájezdy nebo poznávací okruhy s ubytováním na různých místech podél absolvované trasy.

Vedle tradičních cílů jako jsou atraktivní metropole některých zemí například Londýn, Paříž, Řím, Vídeň nabízíme podrobné okruhy po vyhlášených oblastech jako je Toskánsko, Bretaň, Provence, Andalusie aj. V posledních sezónách jsou velmi populární poznávací zájezdy po ostrovech například Madeira, Kréta, Malta, Sardinie, Sicílie, Korsika a další.  Nemenší se ani zájem o severské země, v první řadě Norsko, ale také Skotsko a Pobaltí.  Oblíbené jsou letecké poznávací zájezdy do Turecka a Maroka či do vzdálenějších exotičtějších destinací.

Neváhejte a zalistujte v přehledu nabízených poznávacích zájezdů.

O konkrétních zemích se více dozvíte na specializovaných stránkách Dějiny a Rady na cestu.

 

 

Norské fjordy

Tento zájezd Vás zavede do kouzelné přírody středního Norska včetně Gairanger fjordu považovaného za nejkrásnější v zemi. Cestou poznáte též metropole Oslo a Kodaň

Termíny: červen, červenec, srpen

Cena: od 12.990 Kč

 

 Anglie, Wales, Skotsko

Během tohoto zájezdu poznáte to nejdůležitější z Velké Británie. Mimo jiné navštívíte metropoli Londýn, prehistorické památky Anglie i malebnou krajinu Skotska.

Termíny: červen, červenec, srpen

Cena: Od 13.690 Kč


 

                                                                  
 

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?