Zájezdy dle kategorie
Pobytové zájezdy
Nejžádanější země
popis

Ischia Porto - Hotel Villa Tina ***

Itálie Od 5 406,- Kč
popis

Primošten - Villa Mirjana ***

Chorvatsko Od 2 882,- Kč

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Pobytové zájezdy

Kompletní nabídku pobytových zájezdů najdete zde.

Pobytové zájezdy s výlety

Naší specialitou jsou tzv. pobytové zájezdy s výlety. Jedná se o kombinaci poznávacích zájezdů s pobytem na jednom místě.

Při těchto zájezdech se střídají dny odpočinku s výlety na zajímavá místa v okolí pobytu. Většina níže uvedených zájezdů je organizována s autobusovou dopravou, takže další turisticky přitažlivá místa se navštíví během cesty na místo pobytu respektive při zpáteční cestě.

Nejširší nabídku představují tradičně oblíbené zájezdy do Francie a do Itálie. Poznání s relaxací můžete spojit třeba při cestě do prosluněné Provence, tajemné Bretaně nebo na Korsiku, jež nabízí návštěvníkům zatím nedotčenou divokou přírodu. V Itálii Vás jistě potěší odpočinková dovolená v Toskánsku s prohlídkou slavné Florencie a Sieny, klidná Sardinie s úžasně čistým mořem nebo také Sicílie se spoustou atraktivních památek.

Pobyty s výlety si též můžete užít i ve vzdálenějších destinacích jako je třeba španělská Andalusie, Turecko a Kréta nebo naopak v relativně blízkém populárním Chorvatsku, které nabízí nejenom nádherné moře, ale také památky UNESCO a překrásné národní parky.

Itálie, Neapolský záliv   

Tento zájezd do Itálie Vás zavede na zajímavá místa jižní Itálie. Navštívíte věhlasný Řím, sopku Vesuv, čarokrásný ostrov Capri. Mezi výlety najdete i čas k odpočinku na pláži.

Termíny: červen, červenec, srpen, září

Cena od: 10 790,- Kč

 

Romantická Korsika

Zájezd Vás zavede na Korsiku, které se přezdívá Smaragdový ostrov. Vykoupete se v křisťálově čistém moři, navštívíte zdejší hory a starobylá městečka.

Termíny: červen, srpen, září

Cena od: 12 990,- Kč

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?