Zájezdy dle kategorie
Lázeňské pobyty
Nejžádanější země

O Trendu

Vážení přátelé,
V cestovní agentuře TREND můžete najít více než 4000 zájezdů po celém světě. V nabídce máme jak pobytové zájezdy, tak zájezdy poznávací, ale najdete u nás rovněž studijní pobyty i zájezdy do exotických zemí. Nechybí zájezdy s pěší turistikou i zájezdy do termálních lázní. Kromě zájezdů u nás můžete zakoupit rovněž mezinárodní jízdenky od Student Agency po celé Evropě. Jsme cestovní agentura spolupracující pouze s pojištěnými cestovními kancelářemi naší republiky. Děkujeme Vám za to, že jste navštívili naše webové stránky a v případě zájmu o jakýkoliv zájezd nás neváhejte kontaktovat.

Za  CA TREND - FRANTIŠEK TUHÁČEK

Lázeňské pobyty

Nabídku všech lázeňských pobytů naleznete zde

Lázeňské pobyty s výlety z pobytového místa

Při těchto zájezdech můžete skombinovat relaxaci v termálních lázních s poznáváním zajímavostí v okolí. V tomto směru doporučujeme oblíbené zájezdy do Maďarska, kde díky širokým službám v tradičních lázeňských centrech a mnoha památkám ze slavných dob Uherska (podívejte se na náš nový web mapující dějiny významných zemí), prožijete jistě příjemnou dovolenou. V poslední době je stále oblíbenějším cílem návštěvníků milujících termály Bad Füssing v Bavorsku.

 

Jižní Maďarsko - lázně Harkány

Harkány jsou světově proslulými termálními lázněmi, které nabízejí jak vodní, tak bahenní koupele. Navíc Vás jistě zaujmou výlety např. do města Pécs i na hrad Siklós.

Termin: červenec

Cena:  7.890,- Kč

 

 

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

Během tohoto zájezdu budete moci porovnat několik maďarských termálních lázní a také poznáte, že Maďarsko není pouze nekonečná rovina, ale že má i příjemná pohoří.

Termín:  14.6.-21.6.

Cena: 7.990,- Kč

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?